Thu 19 Jul - Gosford

7. FRED COWELL MEMORIAL BENCHMARK 65 HANDICAP 3:55pm 3. Huangshan 1900m (1) Lee Magorrian 59kg
7. FRED COWELL MEMORIAL BENCHMARK 65 HANDICAP 3:55pm 5. Corinth 1900m (6) Blake Shinn 57kg

Sat 21 Jul - Doomben

1. DES LAMBART MEMORIAL BenchMark 80 Handicap 11:47am 6. Mornington (GB) 2200m (6) Larry Cassidy 54kg
2. FUNCTIONS @ TATTERSALL'S QTIS Two-Years-Old Handicap 12:22pm 13. Tatcee 1600m (11) Jim Byrne 54kg
4. LAZY YAK BenchMark 75 Handicap 1:32pm 7. Cedarwood 1600m (7) Glen Colless 56kg
6. UBET Class 6 Handicap 2:47pm 5. Estikhraaj (GB) 1350m (4) Glen Colless 57kg
9. SKY RACING TATTERSALL'S MILE 4:42pm 1. Religify 1600m (1) Michael McNab 61kg
9. SKY RACING TATTERSALL'S MILE 4:42pm 2. Vassal (GB) 1600m (16) Glen Colless 56kg

Sat 21 Jul - Flemington

2. Rising Stars Final 12:30pm 7. So Splendid (NZ) 1700m (9) Stephanie Thornton 55kg
4. Flemington Event Staff Handicap 1:40pm 13. Overstep 1200m (9) Michael Walker 56kg
8. K.A. Morrison Handicap 4:15pm 5. My Nordic Hero (GB) 2000m (14) Michael Walker 56.5kg
8. K.A. Morrison Handicap 4:15pm 9. Sayed (USA) 2000m (4) Craig Newitt 55kg
8. K.A. Morrison Handicap 4:15pm 13. Jaminzah 2000m (2) Dwayne Dunn 54kg

Sat 21 Jul - Kembla Grange

4. JRO SERVICES/JEFF MAGRI 2YO MAIDEN PLATE 1:44pm 6. The Summit 1400m (5) Shaun Guymer 55kg
4. JRO SERVICES/JEFF MAGRI 2YO MAIDEN PLATE 1:44pm 7. Word For Word 1400m (15) Rachael Murray 55kg
4. JRO SERVICES/JEFF MAGRI 2YO MAIDEN PLATE 1:44pm 10. Vitesse 1400m (9) Lee Magorrian 55kg
5. BIG RED'S RACE- IN MEMORY OF JANET WHEELDON F&M MAIDEN HANDICAP 2:19pm 1. Carano 1400m (9) Lee Magorrian 59kg
5. BIG RED'S RACE- IN MEMORY OF JANET WHEELDON F&M MAIDEN HANDICAP 2:19pm 2. Flower Of Love 1400m (11) Rory Hutchings 59kg
6. SHANE EADES TRANSPORT BENCHMARK 72 HANDICAP 2:59pm 6. Impasse 1400m (1) Lee Magorrian 56kg

Sat 21 Jul - Royal Randwick

3. BOOK SPRING NOW HANDICAP 12:50pm 6. Ombudsman (NZ) 2400m (9) Kerrin McEvoy 53kg
4. TAB REWARDS HANDICAP 1:25pm 3. Dagny (NZ) 1600m (9) Hugh Bowman 57kg
4. TAB REWARDS HANDICAP 1:25pm 4. Veladero 1600m (5) Jay Ford 56.5kg
4. TAB REWARDS HANDICAP 1:25pm 8. Gresham 1600m (2) Blake Shinn 54.5kg
5. #THERACES HANDICAP 2:00pm 3. Our Malambo (NZ) 1200m (4) Sam Weatherley 58kg
5. #THERACES HANDICAP 2:00pm 7. Snitzel Day 1200m (6) Andrew Adkins 57kg
5. #THERACES HANDICAP 2:00pm 13. Bella Success 1200m (11) Brenton Avdulla 55kg
6. ATC OWNER BENEFITS CARD HANDICAP 2:35pm 8. Seahampton 1400m (10) Blake Shinn 55kg
6. ATC OWNER BENEFITS CARD HANDICAP 2:35pm 11. Sepoy Acheva 1400m (9) Kerrin McEvoy 54kg
9. AUSTRALIAN TURF CLUB HANDICAP 4:35pm 4. Kaonic (NZ) 1400m (10) Sam Weatherley 59kg